Specjalista ds. wizji lokalnych, uzgodnień i umów

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.

Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Zgierz Radomsko Kutno Skierniewice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zebranie danych terenowych wymaganych do wykonania projektu i budowy sieci światłowodowej FTTH oraz pozyskiwanie uzgodnień oraz Umów Udostępnienia Nieruchomości (UUN) od właścicieli i zarządców nieruchomości.

Główne obowiązki:

  • Przeprowadzanie wizji lokalnych trasy pod budowę sieci światłowodowych oraz nieruchomości i przygotowanie raportów z wykonanych działań,
  • Wykonywanie wizji adresowych lokali w zasięgu planowej do wybudowania sieci FTTH,
  • Negocjowanie i podpisywanie umów/porozumień udostępnienia nieruchomości z ich zarządcami/właścicielami,
  • Wprowadzanie informacji do rejestru Permits Entry System w celu aktualizacji statusu pozyskiwanych zgód, umów i uzgodnień.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i mobilność ze względu na pracę w terenie,
  • Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata),
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • Dynamizm i wytrwałość w realizacji zadań,
  • Znajomość technik negocjacyjnych,
  • Dobra znajomość MS Office (znajomość AutoCada będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość procesu przygotowywania i opracowywania dokumentacji projektowej oraz przepisów prawa budowlanego i innych regulacji prawnych związanych z budownictwem sieci światłowodowych w technologii FTTH, a także doświadczenie z zakresu budowy sieci światłowodowych będzie dodatkowym atutem.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Budownictwo