Operator węzła betoniarskiego

Doradztwo personalne Ilona Lizak

Opis stanowiska

Operator będzie odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie procesu produkcji betonu, obsługę maszyn i nadzór nad sprawnością tych urządzeń, współpracę z laboratorium i technologiem w zakresie dbałości o jakość (pobieranie próbek betonu do badań), dbanie o ciągłość produkcji, dostępność surowców i terminowość pracy węzła.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, zmysł techniczny

  • Mile widziane doświadczenie przy produkcji betonu lub innych materiałów budowlanych; istnieje jednak możliwość przyuczenia do zawodu

  • Odpowiedzialność, sumienność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

Firma oferuje stałe zatrudnienie, możliwość nauki zawodu i rozwoju zawodowego w dużej strukturze organizacyjnej ale i poprzez zdobywanie doświadczeń zawodowych, atrakcyjne warunki pracy.

Ostatnia aktualizacja:
04.03.2017

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja