Monter Komputerów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:
- podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
- kontrola jakości wyrobu
- pakowanie wyrobu gotowego

Wymagania

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
- gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
- zdolności manualne

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość stałego zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta multisport, prywatna opieka medyczna, system rabatowy)

Osoby zainteresowane  zapraszam do kontaktu pod numerem 662 090 600.

Zapraszamy do aplikowania!

Możliwe jest składanie CV bezpośrednio w siedzibie biura: ul. Dąbrowskiego 238, wejście od ul technicznej. (od pon do pt od 8-17)

Ostatnia aktualizacja:
25.12.2016

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż