Spedytor Międzynarodowy FTL i LTL

HR GlassVision Doradztwo Personalne

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w spedycji FTL i LTL w ruchu międzynarodowym (minimum 3 lata)

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem

  • Umiejętność organizacji pracy i umiejętność planowania oraz wysoka odpowiedzialność za realizacje zadań

  • Znajomość i swobodne poruszanie się po giełdach transportowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, ewentualnie inny dodatkowy język jak: niemiecki, hiszpański, włoski

  • Preferowane wykształcenie wyższekierunkowe

Obowiązki:

  • Organizacja i nadzór cyklu transportowego w zleceniach międzynarodowych

  • Realizacja zleceń transportowych dziennie oraz ustalanie warunków usług spedycyjnych oraz warunków transportu

  • Monitorowanie stanu realizacji zleceń oraz terminowości realizowanych usług oraz tworzenie ofert i wycen transportowych

  • Realizacja założeń budżetowych

  • Nadzór nad optymalnym wypełnieniem przestrzeni ładownej

  • Bieżąca obsługa Klienta i rozwijanie nawiązanych relacji

Nasz Klient Oferuje:

  • Atrakcyjne zarobki złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz czytelny pakiet premiowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Atrakcyjne benefity dodatkowe jak: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i inne

  • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2017

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja