Specjalista ds. Obsługi Klienta z niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla globalnej firmy transportowo-logistycznej poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z niemieckim. Firma mieści się w ścisłym centrum Łodzi.

Obowiązki:
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym;
  • Wsparcie w zakresie niedostarczonych przesyłek;
  • Aktualizowanie bazy danych;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • Język niemiecki - bardzo dobra znajomość (B2/C1);
  • Język angielski - dobra znajomość (min. B1);
  • Sumienność i dokładność.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie.

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta