Operator wózka widłowego

Seito HR Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Transportowanie wyrobu gotowego pomiędzy wyznaczonymi obszarami

  • Zabezpieczenie wyrobu na czas transportu

  • Kontrola dostępności materiału przy maszynach

  • Praca ze skanerem

Wymagania

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • Zdyscyplinowanie i sumienność

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • Stabilną pracę na terenie międzynarodowej firmy

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w systemie 3-zmianowym od pn. do nd.

Ostatnia aktualizacja:
27.08.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna