Koordynator ds. transportowo - magazynowych

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Magazynowanie towarów zgodnie z instrukcjami pracy.

  • Koordynowanie i kontrolowanie procesów i procedur związanych z gospodarką magazynową,

  • Codzienny nadzór nad poprawnością stanów magazynowych,

  • Kontrola dokumentacji magazynowej,

  • Zarządzanie zmianą w magazynie (kontrola nad pracownikami, przepisami BHP),

  • Nadzorowanie, koordynacja, optymalizacja pracy pracowników transportu wewnętrznego w kierunku uzyskania możliwie najwyższych standardów,

  • Inwentaryzowanie towarów,

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem taboru transportu wewnętrznego (użytkowanie wózków widłowych zgodnie instrukcją obsługi, ładowanie akumulatorów).

Wymagania

  • Praktyczna umiejętność jazdy i manewrowanie wózkiem widłowym + uprawnienia UDT,

  • Dokładność i zaangażowanie,

  • Zdyscyplinowanie i punktualność.

  • Gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

  • świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną

  • miłą i angażującą atmosferę pracy w młodym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ostatnia aktualizacja:
28.09.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja