Inżynier Budowy

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Radomsko Łódź

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania BHP

  • Ścisła współpraca z Kierownikami Budowy

  • Koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej

  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej

  • Sporządzanie kosztorysów oraz ofert

Wymagania

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Budowy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe- budownictwo

  • Znajomość oprogramowania Norma Pro, Auto-Cad, MS Office (MS Project)

  • Dokładność, sumienność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w warunkach dużej zmienności

  • Dyspozycyjność

  • Duża samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Firma oferuje:

  •  Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawe obowiązki i możliwości rozwoju

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Możliwy awans na Kierownika Budowy po spełnieniu wymogów

Ostatnia aktualizacja:
23.07.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie