Team Lider

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie grupą operatorów i administrowanie czasem pracy

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych

  • Ponoszenie odpowiedzialności za wyniki jakościowe i wydajnościowe zespołu

  • Motywowanie i podnoszenie efektywności zespołu

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy oraz przestrzeganie instrukcji, przepisów i procedur

  • Realizacja planu produkcji zgodnie z harmonogramem i wymaganiami logistycznymi

  • Proaktywne reagowanie na codzienny bieg wydarzeń w miejscu pracy

  • Analiza i raportowanie wyników produkcyjnych

  • Rekomendowanie rozwiązań wspierających strategię operacyjną

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość zagadnień LEAN Manufacturing (TPM, Kaizen)

  • Rozwinięte zdolności przywódcze, organizacyjne i komunikacyjne

  • Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Umiejętność korzystania z systemu SAP, aplikacji biurowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym

  • Znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Bezpłatny transport z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Brzezin, Łęczycy, Ozorkowa, Łowicza, Głowna

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i poziomu kompetencji

  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

  • Dofinansowanie do posiłków (kantyna w miejscu pracy)

  • Wysokie standardy BHP

Ostatnia aktualizacja:
05.09.2018

Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja