Pracownik Sklepu

Tedi sieć handlowa sp. z o.o.

Zduńska Wola Łódź

Opis stanowiska

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w sieci handlowej,

  • umiejętności obsługi kasy fiskalnej,

  • dyspozycyjności – praca w systemie zmianowym oraz w weekendy.

Wymagania

Do obowiązków wybranej osoby będzie należało:

  • obsługa kasy fiskalnej zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi,

  • eksponowanie towaru według ustalonych w sieci zasad,

  • dbanie o czystość i porządek w sklepie,

  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez kierownictwo sklepu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy, odpowiednie szkolenie wprowadzające,

  • elastyczny grafik pracy,

  • doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej.

Ostatnia aktualizacja:
09.06.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta