Sprzedawca / Doradca Klienta

QUIOSQUE

Ch Port Łódź

Opis stanowiska

Osoba której szukamy będzie odpowiedzialna za:

  • profesjonalną obsługę klienta zgodną ze standardami Spółki

  • dbałość o estetyczny wygląd asortymentu i właściwy sposób ekspozycji kolekcji w sklepie

  • wykonywanie czynności administracyjnych

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • lubisz kontakt z ludźmi, a satysfakcja klienta jest dla Ciebie priorytetem

  • chętnie angażujesz się w wykonywaną pracę

  • jesteś osobą uśmiechniętą i pełną entuzjazmu

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i miesięczną premią od sprzedaży

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w dynamicznym zespole, wyjątkową atmosferę pracy

  • konkursy sprzedażowe z nagrodami, duże zniżki na zakupy w Quiosque

Ostatnia aktualizacja:
14.03.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta