Młodszy specjalista ds. obsługi klienta korporacyjnego

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do Departamentu Obsługi Biznesu poszukujemy osoby, która sprawdzi się w roli: Młodszego specjalisty ds. obsługi klienta korporacyjnego. Lokalizacja pracy: ul. Traktorowa 143. Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie.

Jeśli chciałbyś rozwijać się oraz:

  • rejestrować produkty ryzyka w systemie księgowym

  • rejestrować zabezpieczenia produktów obarczonych ryzykiem kredytowym

  • realizować księgowania zleceń w ramach istniejących produktów

  • monitorowanie i rozksięgowywanie wpływów na rachunkach kredytowych

  • przygotowywać informacje o zakończonych produktach

  • opracowywać dane na potrzeby opinii audytorskich

  • przygotowywać opinii bankowych

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która czuje odpowiedzialność za powierzone zadania to być może czekamy na Ciebie. Poszukujemy osoby, która będzie miała:

  • wiedzę z zakresu produktów bankowych, w szczególności produktów ryzyka

  • dobrą praktyczną znajomość pakietu MS Office

  • znajomość podstaw księgowości

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, finanse)

  • doświadczenie w bankowości lub innej instytucji finansowej

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobrą organizacje pracy

  • rzetelne i sumienne podejście do realizowanych zadań

  • zdolności analitycznego myślenia

  • mile widziana będzie znajomość systemu GLOBUS

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, kluby mBanku

  • dostęp do bezpłatnych ebooków i wiele innych)

  • możliwość poszerzenia wiedzy z obszaru klienta korporacyjnego

  • rozwój w innych obszarach DOB bądź produktów ryzyka

  • możliwość zgłaszania inicjatyw nt optymalizacji i efektywności procesów

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2018

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Sprzedaż / Obsługa klienta