Konsultant SAP S/4HANA

Washington Frank International

Opis stanowiska

„Pracowałem w niejednej firmie, ale w żadnej nie nauczyłem się tyle, co w tej”

„ Procesy są prowadzone w niezwykle innowacyjny sposób”

„ Elastyczne godziny pracy, międzynarodowe towarzystwo i świetni specjaliści”

Brzmi dobrze?

To wypowiedzi specjalistów SAP na temat pracy u mojego klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej, specjalizującej się we wdrożeniach SAP.

Obecnie firma poszukuje specjalistów SAP w poszczególnych modułach:

SD, MM, EWM, FI/CO, PP, BI/BW

Biura w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi

Wymagania

Jeśli:

  • Pracowałeś na projekcie wdrożeniowym full life-cycle

  • Posiadasz dobre zrozumienie procesów biznesowych

  • Posiadasz umiejętności z zakresu konfiguracji i kastomizacji systemu

  • Posiadasz doświadczenie przy zbieraniu wymagań pod projekty

  • Swobodnie porozumiewasz się po angielsku

  • Z łatwością odnajdujesz się w zespole i nowym środowisku

  • Jesteś gotowy do pracy u klienta od poniedziałku do czwartku, jeśli tego wymaga projekt

Oferujemy

To chcielibyśmy zaoferować Ci:

  • Pracę na wdrożeniach innowacyjnej SAP S/4HANA

  • Możliwości rozwoju, awansu

  • Mentoring

  • Szkolenia

  • Pracę na międzynarodowych projektach dla jednych z największych firm na świecie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę multisport

  • Kursy językowe

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania bądź chciałbyś się dowiedzieć więcej, wyślij mi swoje CV na:

Ostatnia aktualizacja:
25.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja