Lider/Liderka Zmiany

Hirsch Porozell Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i organizacja pracy zmiany w fabryce:

    • Systematyczna i poprawna kontrola bieżącego procesu obsługi zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcji

    • Poprawność zgłoszenia wyrobu gotowego w systemie

    • Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją systemu zarządzania jakością

    • Zapewnienie materiałów potrzebnych do wykonania produkcji

    • Kontrolę przygotowania stanowiska do rozpoczęcia produkcji

    • Kontrolę stanowiska po zakończonej produkcji

    • Przestrzeganie i egzekwowanie wykonania zaleceń BHP

    • Zapewnienie czystości i porządku w podległym obszarze

    • Prowadzenie dokumentacji z przekazywania zmian

    • Nadzór i organizacja pracy podległych pracowników

    • Ścisła współpraca z działem planowania oraz jakości

Wymagania

Wymagania:

  • Obsługa komputera i poczty elektronicznej

  • Obsługa podstawowych urządzeń biurowych – skaner, telefon

  • Samodzielna i efektywna organizacja pracy własnej

  • Szybka ocena sytuacji, podejmowanie decyzji

  • Umiejętność łatwego nawiązywanie kontaktów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • atrakcyjne premie miesięczne, kwartalne oraz specjalne

  • dofinansowania do wypoczynku pracownika

  • firma opłaca wszystkim pracownikom pakiet medyczny w firmie Luxmed

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Ostatnia aktualizacja:
31.12.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja