Fullstack Developer (Python)

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT, lidera w swojej branży, poszukujemy do nowego projektu doświadczonych kandydatów na stanowisko Fullstack Developer.

Zadania:
  • tworzenie nowych rozwiązań;
  • implementacja oraz testowanie nowych funkcjonalności;
  • współpraca z zespołem programistów i testerów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka programowania Python lub chęć rozwoju w tej technologii;
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość pracy na nowym projekcie;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny.

Ostatnia aktualizacja:
14.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie