Specjalista ds. obsługi klienta z j. obcym (m/k)

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny z klientami, obsługa poczty, przekazywania e-maili

  • Analiza i rozwiązywania bieżących problemów związanych z obsługa komputera

  • Rejestrowanie i klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń

  • Określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków obcych - j.niemieckiego, norwerski, francuski, duński, czeski, słowacki, niderlandzki,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie dla znanych klientów

  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Praca ze specjalistami z całego świata i możliwość ulepszania swoich znajomości językowych

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Wyjścia integracyjne, wspólne wydarzenia sportowe

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta