Asystent działu rekrutacji pracowników tymczasowych

KS Service

Opis stanowiska

Twoje zadania będą polegały na:

  • wsparciu rekruterów w realizacji prowadzonych projektów

  • redagowaniu ogłoszeń o pracę

  • analizie i selekcji CV oraz kontakcie telefonicznym z kandydatami

  • przeprowadzaniu spotkań rekrutacyjnych

  • obsłudze systemu kadrowo-płacowego w wyznaczonym obszarze

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz

  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy

  • rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

  • czynnego prawa jazdy kategorii B

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest konieczne, ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy rekrutera, m.in. poprzez szkolenia w zakresie obsługi systemu rekrutacyjnego oraz obsługi kadrowo-płacowej w systemie ERP

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • możliwość podnoszenia własnych kompetencji oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży HR

  • możliwość rozwoju w ramach struktur organizacyjnych firmy

Ostatnia aktualizacja:
05.08.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Human Resources / Kadry