Pracownik do testowania narzędzi sprzedażowych

Grupa ubezpieczeniowa UNIQA

Opis stanowiska

umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie opisów funkcjonalności narzędzi sprzedażowych oraz weryfikacja poprawności ich wykonania,

  • prowadzenie testów narzędzi sprzedażowych,

  • tworzenie scenariuszy testowych,

  • tworzenie raportów oraz analizy sprzedażowe i rentowności produktów,

  • kontrola systemowa umów ubezpieczenia.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (możliwość podjęcia współpracy ze studentami IV lub V roku studiów),

  • zdolność analitycznego myślenia, dokładność i wysoka koncentracja na szczegółach,

  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel.

Oferujemy

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program "Równe szanse". Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie