Kierownik zespołu sprzedaży

Media Markt Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Praca z zespołem, motywowanie, rozwój pracowników

  • Efektywność wyznaczaniu celów i wspieranie w ich realizacji

  • Budowanie pozytywnych doświadczeń Klientów

  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań odpowiadających potrzebom Klientów

  • Dbanie o dobór i atrakcyjną ekspozycję produktów

Wymagania

Szukamy osób:

  • Z Pasja, energią i inicjatywą

  • Lubiących ludzi i kontakt z Klientem

  • Potrafiących delegować zadania, motywować i rozwijać zespół (min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem)

  • Znających bardzo dobrze naszą branżę

  • Potrafiących pracować w Excelu i posiadających umiejętności analityczne

  • Otwartych, zaangażowanych i nie bojących się wyzwań

Oferujemy

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół

  • Od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 29 każdego miesiąca na koncie)

  • Elastyczny grafik pracy, który znasz miesiąc wcześniej

  • Pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa lub żywieniowa, dodatek na Święta, ubezpieczenie grupowe)

  • Dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Premie uzależnione od zrealizowanych celów sprzedażowych

Ostatnia aktualizacja:
03.04.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta