Praktykant w dziale doradztwa podatkowego

KPMG

Opis stanowiska

Interesujesz się zagadnieniami podatkowymi? Chcesz poznać tajniki zawodu doradcy podatkowego? Lubisz pracę projektową, a wiedzę chciałbyś zdobywać od profesjonalistów? Dołącz do KPMG w Łodzi.

Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się m.in. doradztwem w zakresie podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, fuzji i przejęć, podatków międzynarodowych, cen transferowych, cła i akcyzy, postępowań podatkowych i sądowych, ulg i dotacji, oraz bankowo-finansowych regulacji podatkowych.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze),

  • zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word),

  • bardzo dobrych wyników na studiach.

Oferujemy

  • płatne praktyki w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej,

  • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy intergracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe oraz możliwość uczestnictwa w licznych sekcjach sportowych firmy,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania środowiska pracy doradców podatkowych,

  • szansę na zdobycie wiedzy na temat różnych sektorów gospodarki,

  • poznanie wysokich standardów pracy,

  • udział w ciekawych projektach.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji APLIKUJ TERAZ.

Ostatnia aktualizacja:
30.09.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki, Praktyki / Staż