Energiczny Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej

mBank S.A.

Opis stanowiska

Chcielibyśmy przedstawić Ci WYJĄTKOWĄ ofertę

Praca w contact center... ale takim wyjątkowym.

Jak na mBank przystało, mamy przyjazną atmosferę pracy. Poznasz wielu ciekawych i inspirujących ludzia. Sam/a zdecydujesz ile będziesz pracował/a, ponieważ oferujemy elastyczne godziny pracy.

Dostosujemy się do Twoich potrzeb! Gwarantujemy umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny i stałą pensję wzbogaconą o prowizję sprzedażowe, zależne od wyników, jakie osiągniesz.

Będziesz sprzedawał/a produkty bankowe jednego z największych banków w Polsce,  pomagał/a klientom rozwiązywać ich problemy.

Jak to robić? Twoim narzędziem pracy będzie telefon, ponieważ właśnie za jego pomocą będziesz doradzał/a Klientom najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Wymagania

Masz min. Średnie wykształcenie, a dodatkowo doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub w bankowości? To właśnie Ciebie szukamy! Konsekwentnie dążysz do osiągania założonych celów i przede wszystkim  jesteś odpowiedzialny/a za powierzone Ci zadania?

Pasujesz do nas idealnie!

Nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy

Masz min. Średnie wykształcenie, a dodatkowo doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub w bankowości? To właśnie Ciebie szukamy! Konsekwentnie dążysz do osiągania założonych celów i przede wszystkim  jesteś odpowiedzialny/a za powierzone Ci zadania?

Nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu!

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta