Pracownik Produkcji

EMPLOYEES Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę maszyn produkcyjnych, sterowanych komputerowo,

  • Nadzór i kontrolę procesu pakowania leków.

Wymagania

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy produkcyjnej, mile widziane z maszynami,

  • Umiejętności min. podstawowej obsługi komputera,

  • Badań SANEPID-u lub gotowości do ich realizacji,

  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych lub gotowości do ich realizacji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta żywieniowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy,

  • Pakiet szkoleń zawodowych, podnoszących kompetencje zawodowe,

  • system pracy 8h lub 12 h do wyboru,

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
09.08.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja