Starszy magazynier

LeasingTeam Group

Pabianice

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie obszaru magazynowego do cyklicznych inwentaryzacji,

  • Komunikacja operacyjna miedzy przedstawicielami innych działów,

  • Raportowanie liderowi wskaźników oraz dbanie o ich stałą poprawę,

  • Kontrola przestrzegania oraz inicjacja zmian i doskonalenie obowiązujących standardów pracy,

  • Kontrola fizyczna i systemowa SAP rozliczenia dokumentów magazynowych i produkcyjnych,

  • Wsparcie lidera i współpracowników w przypadku wystąpienia problemów.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie albo techniczne,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • Umiejętność obsługi doków i mostów przeładunkowych,

  • Umiejętność pracy i komunikacji w zespole oraz organizacja jego pracy,

  • Mile widziana znajomość obsługi programu SAP.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • Praca w systemie trzy zmianowym,

  • Wynagrodzenie godzinowe 14 zł brutto,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna