Specjalista ds. Sprzedaży w Spedycji

Silvan Regional Franchise Sp. z o.o. SKA

Opis stanowiska

Wyzwania czekające na Ciebie na tym stanowisku:

  • utrzymywanie relacji z klientem biznesowym,

  • budowanie portfela klientów, poprzez aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów,

  • dbanie o jak najlepszą obsługę dotychczasowych klientów oraz utrzymywanie wieloletnich relacji,

  • ustalanie warunków kontraktów (po okresie wdrożeniowym).

Wymagania

Handlowiec to stanowisko odpowiednie dla Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży,

  • masz mnóstwo pomysłów na pracę i jesteś gotowy wcielić je w życie,

  • lubisz widzieć efekty swojej pracy,

  • potrafisz rozmawiać z ludźmi,

  • jesteś samodzielny i potrafisz planować swoją pracę,

  • stawiasz na osiągnięcia i kreowanie kariery,

  • posługujesz się biegle językiem obcym (angielskim, niemieckim, francuskim,włoskim)

  • potrafisz budować dobre i trwałe relacje biznesowe,

  • samodzielnie i skutecznie dążysz do celu,

  • masz przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • pracę stacjonarną,

  • dobre warunki wynagrodzenia oraz marżowy system premiowy,

  • możliwość awansu zawodowego i płacowego,

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

  • pracę w doświadczonym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
19.01.2017

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja