Pracownik ds. analiz jakości portfela

mBank S.A.

Opis stanowiska

To co dajemy to możliwość:

  • rozwijania systemu informacji zarządczej w Pionie Ryzyka,

  • stawiania i weryfikowania hipotez na potrzeby zarządzania ryzykiem portfela detalicznego mBanku,

  • rozwoju umiejętności posługiwania się językami baz danych i tworzenia warstwy wizualnej wyników analiz,

  • pracy z wykorzystaniem narzędzi z rodziny SAS i Qlik,

  • budowy modeli statystycznych wspierających analizy portfelowe,

  • współpracy przy tworzeniu nowych rozwiązań produktowych i procesowych z zespołami polityki kredytowej, narzędzi i linii biznesowych.

Wymagania

Zaaplikuj, jeśli:

  • masz doświadczenie w obszarze analiz jakości portfela kredytowego,

  • potrafisz budować raporty portfelowe w oparciu o hurtownię danych przy użyciu języków SQL lub SAS 4GL,

  • masz wykształcenie wyższe w zakresie ekonometrii, statystyki, matematyki finansowej lub pokrewnych kierunków,

  • dobrze się czujesz w zadaniach związanych z analizą danych,

Jeśli jesteś osobą samodzielną i charakteryzującą się analitycznym podejściem do rozwiązywania problemów to szybko odnajdziesz się w tym Zespole. Dodatkowo przydadzą Ci się umiejętności komunikacji i pracy w zespole (przekazywanie informacji, pozyskiwanie jej). Potrafisz obronić swoje zdanie i dzielić się pomysłami – zaaplikuj już dziś!

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze analiz i monitorowania portfela w Departamencie Zarządzania Ryzykiem Detalicznym

  • udział w ciekawych projektach bankowych

  • nowoczesne narzędzia do pracy z danymi

  • możliwość wykonywania pracy w trybie zdalnym (1-2 dni w tygodniu)

  • możliwość podjęcia współpracy w ramach umowy o pracę

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Informatyka / Administracja