Narzędziowiec

AXXIA sp. z o.o.

Łódź Lub Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

Wymagania

Zadania na w/w stanowisku pracy:

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji form wtryskowych,

  • bieżąca naprawa form wtryskowych,

  • prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji,

  • wsparcie działu w bieżących pracach.

Wymagania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym czasu pracy,

  • uprawnienia obsługi suwnicy będą stanowić dodatkowy atut,

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji,

  • dodatki pozapłacowe, m.in.: świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe,

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • miejsce pracy: Łódź (Dąbrowa) lub Konstantynów Łódzki

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2018

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż