Operator produkcji

ADAKS Adam Mączyński sp.k.

Opis stanowiska

Praca ta  wymaga bardzo dużej dokładności i chęci uczenia się.  Bardzo dobra obsługa komputera jest niezbędną umiejętnością wymaganą na tym stanowisku. To podstawowe narzędzie naszej pracy, używane zarówno do przygotowywania wzorów jak i sterowania urządzeniami laserowymi. Operujemy głównie grafiką wektorową, dlatego mile widziana jest umiejętność pracy z tego typu plikami.

W zakresie obowiązków znajdują się między innymi:

  • przyjmowanie zleceń od klientów (kontakt telefoniczny i mailowy)

  • przygotowanie i realizacja zamówień (dostosowywanie plików do wymogów maszyny – Corel DRAW; konfiguracja i obsługa urządzeń)

  • dbanie o terminową realizację zleceń

  • prowadzenie dokumentacji zamówień (Excel)

  • kontrola jakości

  • dbanie o stan techniczny urządzeń w firmie

Dla osób gotowych zdobywać nową wiedzę oferujemy odpowiednie szkolenia przygotowujące do pracy.

Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, Word, Excel, e-mail).

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Podstawowa obsługa programu CorelDraw (mile widziane).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zdolności manualne.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dokładność, rzetelność, dbałość o szczegóły.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w razie potrzeby).

  • Zaangażowanie i punktualność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Szkolenie wdrożeniowe.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

  • Sympatyczną atmosferę w pracy.

  • godziny pracy 9-17 (Pn-Pt)

Ostatnia aktualizacja:
20.10.2017

Grafika / Fotografia / Kreacja, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja