Kierownik Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK)

REMONDIS Sp. z o.o.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • nadzór i kontrola bieżącego funkcjonowania instalacji do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów,

  • optymalizacja parametrów procesu przetwarzania odpadów,

  • nadzór nad zgodnością przebiegu procesu przetwarzania zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi,

  • sporządzanie raportów i zestawień kontrolnych,

  • sporządzanie planów logistycznych oraz planów przetwarzania odpadów,

  • kontakt z dostawcą technologii dotyczący procesu technologicznego i stanu technicznego instalacji,

  • organizowanie pracy w sposób zabezpieczający prawidłowe wykonywanie zadań,

  • kierowanie pracą podległych pracowników (instruowanie, szkolenie, koordynacja i nadzór),

  • bieżąca weryfikacja przetwarzania odpadów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziana Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska lub Rolnictwo,

  • mile widziane m.in. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),

  • praktyczna znajomość zagadnień, uregulowań i instalacji

  • doskonała organizacja pracy, sumienność i dokładność;

  • kreatywność i samodzielność,

  • umiejętność kierowania zespołem oraz współpracy z różnymi interesariuszami.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę na samodzielnym stanowisku

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole

  • elastyczny czas pracy

  • przyjazną atmosferę

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2017

Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca, Rolnictwo / Ochrona środowiska