Inżynier Lean / Lean Engineer

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • rozwijanie  systemu ciągłego doskonalenia oraz kultury Lean

  • współtworzenie strategii Lean oraz portfela projektów eliminującego marnotrawstwo

  • mapowanie i analiza procesów E2E

  • promowanie  narzędzi Lean i Six Sigma

  • prowadzenie projektów Lean oraz Six Sigma

  • prowadzenie szkoleń, coachingu i konsultacji z zakresu Lean Manufacturing

  • prowadzenie warsztatów Kaizen na poziomie zakładu oraz z partnerami  biznesowymi

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego lub statystycznego

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego

  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy z narzędziami Lean lub/i Six Sigma

  • bardzo dobrej wiedzy w zakresie Lean Manufacturing; Six Sigma będzie atutem

  • samodzielności i proaktywności

  • umiejętność i chęci dzielenia się wiedzą

  • wysokich umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej

  • doświadczenia w prowadzeniu projektów

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ:

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania

Ostatnia aktualizacja:
15.03.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja