Pracownik Działu Handlowego

SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

  • Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

  • Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat,

  • Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

  • W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

  • Nasi współpracownicy tworzą grupy projektowe, z powodzeniem kreując i wdrażając innowacyjne marki własne.

Pracując u NAS zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Szeroki pakiet benefitów, m.in.:

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do karnetu MultiSport,

  • pakiet kulturalny,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Wymagania

Pracując w Skamex odpowiedzialny będziesz za:

  • Realizacje zamówień klientów (telefon, fax. e-mail),

  • Fakturowanie,

  • Telefoniczną obsługę klienta,

  • Obsługę posprzedażową klienta,

  • Współpracę z działem zamówień publicznych i przedstawicielami regionalnymi,

  • Składanie zamówień u dostawców.

Oferujemy

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (w hurtowni, przy telefonicznej obsłudze klienta itp.)

  • Ukończonych studiów wyższych,

  • Obsługi pakietu MS Office,

  • Komunikatywności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy.

Ostatnia aktualizacja:
14.08.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta