Specjalista ds. treści (dział zakupów)

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów – centrum usług wspólnych międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. treści (Dział Zakupów).

Jeśli interesuje Cię praca z narzędziami oraz oprogramowaniem wspierającym proces zakupowy, jesteś analityczną oraz zorganizowaną osobą, a do tego treści katalogowe nie są Ci straszne – jest  to miejsce stworzone dla Ciebie!

Wymagania

Twoja zadania:

Jako Specjalista ds. treści w Dziale Zakupów będziesz odpowiedzialny/a przede wszystkim za testowanie, administrowanie narzędzia zakupowego Guided Buying (testowanie systemów, katalogów, formularzy zakupów) i aktualizowanie jego treści. Do Twoich obowiązków należeć będzie także gromadzenie oraz strukturyzacja treści katalogowych i identyfikacja dostawców. Ponadto będziesz pomagał/a w organizacji szkoleń, a także w nich uczestniczył/a.

Czego oczekujemy:

Zgłoś się do nas jeśli jesteś osobą komunikatywną o analitycznym umyśle, umiejętnie organizującą i koordynującą wykonywane zadania. Ważne, abyś bardzo dobrze znał(a) język angielski. Oczekujemy od Ciebie bardzo dobrej obsługi komputera i znajomości MS Office, zwłaszcza Excel, ponadto bardzo dużym atutem będzie uprzednia styczność z SAP Ariba. Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w dziale zakupów, nie jest to jednak niezbędne.

Co w zamian?

Wszystkim naszym Pracownikom zapewniamy stabilne warunki zatrudniania (umowa o pracę na rzecz naszego Klienta) i atrakcyjne wynagrodzenie. Jako Specjalista ds. treści w Dziale Zakupów, otrzymasz ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną. Zależy nam na rozwoju naszych Pracowników, uzyskasz więc możliwość korzystania z licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Ostatnia aktualizacja:
17.08.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja