Księgowa- z językiem angielskim

KGP Sp. z o.o.

oczekiwania:

• znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych.

• znajomość zagadnień kadrowo – płacowych w tym zus i przepisów w tym zakresie /mile widziane/

• Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego (preferowana

znajomość programu księgowego RAKS SQL).

• Dobra organizacja pracy i zaangażowania.

Opis stanowiska:

• księgowanie dokumentów księgowych,

• prace pomocnicze przy prowadzeniu spraw kadrowo – płacowych –zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie – w tym sprawozdawczość, deklaracje, rozliczenia, teczki pracownicze, sprawy ZUS,

• Ukończone studia wyższe - kierunkowe • min. 1 rok doświadczenie w pracy w księgowości • Word, Excel, Outlook, znajomość programów finansowo-księgowych (preferowana znajomość programu księgowego RAKS SQL) • dokładność i dobra organizacja pracy • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt