Kierownik Salonu Optycznego

Salony Optyczne Medicover Optyk

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Medicover Optyk

ul. Śmigłego-Rydza 20

W naszych salonach wszyscy przykładamy dużą uwagę do komunikacji z klientem, wsłuchując się w jego potrzeby. Ważna dla nas jest również praca drużynowa.

Jeśli tak jak my wierzysz, że jakość widzenia można połączyć z atrakcyjnym wyglądem, a poza tym w pracy:

  • masz minimum 3 letnie doświadczenie w branży optycznej (warunek konieczny)

  • zarządzałeś/aś już zespołem

  • posiadasz wykształcenie min. średnie – mile widziana specjalizacja: optyka okularowa

  • jesteś osobą zaangażowaną oraz zarażasz energią swoich współpracowników

  • prezentujesz postawę leading by example

  • chcesz i nie boisz się wziąć odpowiedzialności za rozwój biznesu

  • lubisz usprawniać, zmieniać i testować tak aby Twoje działania były jak najbardziej efektywne

Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • zarządzanie personelem salonu optycznego (optometryści, doradcy),

  • służenie fachową poradą w zakresie doboru odpowiednich soczewek oraz stylizacji w związku z potrzebami klienta,

  • czuwanie nad poprawnym funkcjonowaniem salonu, utrzymaniem standardów oraz zapewnienie właściwej obsługi klienta,

  • zarządzanie stanem magazynowym (różnorodność asortymentu, szeroki wybór opraw itp.)

Oferujemy

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • umowę o pracę: jesteśmy częścią Medicover - znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy

  • proponujemy szeroki zakres produktów: marki luksusowe, premium oraz ekonomiczne, a także oferujemy szkolenia produktowe oraz szkolenie ze standardów obowiązujących w naszych salonach

  • stawiamy na partnerstwo i miłą atmosferę we współpracy zespołowej oraz wspieramy zaangażowanie w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty sportowej, Multi Kino, Multi Teatr; dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover i wiele innych

  • umowę o prace: jesteśmy częścią Medicover - znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy

  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty sportowej, Multi Kino, Multi Teatr;  dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover i wiele innych

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Kadra zarządzająca, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta