Mobilny elektromechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Łódź, Stryków

Zadania:

  • Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych oraz sprzętu u Klienta,

  • Zarządzanie własnym czasem pracy,

  • Utrzymanie dobrych relacji z Klientem.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanik, elektromechanik, automatyk lub pokrewnych,

  • Doświadczenie w serwisowaniu wózków widłowych (mile widziane),

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z Klientem,

  • Sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office (mile widziane).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (bezpośrednio z naszym Klientem),

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Służbowy telefon, komputer i samochód,

  • Bogaty pakiet socjalny (multisport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie społeczne, paczki świąteczne, wyjazdy intergracyjne),

  • realną mozliwość awansu.

Ostatnia aktualizacja:
26.02.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż