Kierownik działu IT

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

  • Współtworzenie strategii rozwoju systemów informatycznych firmy

  • Prowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych projektów informatycznych

  • Współpracę i nadzór nad firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi informatyczne

  • Wspieranie innych działów w zakresie usług informatycznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (mgr inż. lub inż.)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość sieci LAN i WAN

  • Znajomość systemów Point of Sale Software

  • Doświadczenie w zarządzaniu transakcyjnymi  serwisami www

  • Doświadczenie w telefonii VoIP

  • Znajomość protokołu MPLS

  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami w chmurze

  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych

  • Doświadczenie w negocjowaniu i egzekwowaniu umów SLA

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz samochód służbowy

Ostatnia aktualizacja:
01.03.2017

Gastronomia / Catering, Informatyka / Programowanie, Kadra zarządzająca