Młodszy Administrator ds. księgowości i logistyki

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Młodszego Administratora ds. księgowości i logistyki.

Zakres zadań:
  • księgowanie dokumentów finansowych.
  • procesowanie zamówień w systemie SAP.
  • wystawianie faktur.
  • kontakt z dostawcami, klientami oraz fabrykami z zagranicy, udzielanie odpowiedzi na ich zapytania.

Wymagania

  • 1 rok doświadczenia w obszarze księgowości i/lub logistyki w międzynarodowej firmie.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • znajomość Excela.
  • wykształcenie wyższe.
  • dokładność, komunikatywność, pozytywne nastawienie.
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.
  • doświadczenie w firmie SSC/BPO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy w Polsce i za granicą.
  • wewnętrzne szkolenia.
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe, karta lunchowa.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki