Trener

Orange Polska S.A.

Łódź Kutno Łowicz Skierniewice Zgierz

Opis stanowiska

  • tworzenie programów rozwojowych

  • prowadzenie szkoleń/warsztatów menedżerskich dla różnych szczebli menedżerów Orange Polska

  • badanie potrzeb rozwojowych

  • przygotowywanie programów szkoleniowych i pisanie artykułów

  • aktywne doradztwo i dzielnie się wiedzą

  • coaching menedżerski

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie doradczo – szkoleniowe (przynajmniej kilkuletnie)

  • czujesz się świetnie w digitalnych formach przekazywania wiedzy (np. webinarach)

  • posiadasz doświadczenie menedżerskie

  • znasz od praktycznej strony metody coachingu i posiadasz formalny certyfikat poświadczający kompetencje

  • biegle komunikujesz się w języku angielskim

Oferujemy

  • Przestrzeń do inicjatywy

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Widoczne efekty

  • Zawsze na czasie

Ostatnia aktualizacja:
02.09.2018

Doradztwo / Konsulting, Edukacja / Nauka / Szkolenia, Human Resources / Kadry