Specjalista ds. exportu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Bezpośrednia współpraca z międzynarodowymi klientami w ramach szeroko rozumianego Customer Service

  • Działania w zakresie zazarządzania zmianami zapotrzebowań, organizacji wysyłek eksportowych, rozwoju nowych produktów, koordynacji bieżących projektów, optymalizacji procesów eksportowych

  • Ścisła współpraca z działem Planowania, Zakupów, Logistyki, Jakości

  • Udział w procesie powstawania i finalizacji kontraktów przy współpracy z działem Prawnym

  • Obsługa zamówień i prognoz rynków oraz dbałość o terminowość dostaw

  • Codzienna obsługa procesów eksportowych w systemie SAP

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, marketing i zarządzanie, logistyka)

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie atutem

  • Doświadczenie w pracy z zintegrowanym systemem SAP będzie atutem

  • Zdolności analitycznego i logicznego myślenia oraz skrupulatność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Rozwój umiejętności językowych dzięki dofinansowaniu kursów j. angielskiego

  • Rozbudowany pakiet benefitów (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Ozorków)

Ostatnia aktualizacja:
16.03.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja, Zakupy