Pracownik administracyjno - kadrowy z językiem angielskim/włoskim

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • fakturowanie, rejestrowanie faktur klientów i dostawców,

  • zarządzanie płatnościami,

  • zarządzanie relacjami z podmiotami zewnętrznymi,

  • obsługa kadrowa pracowników,

  • kontrola płatności,

  • archiwizacja dokumentacji,

  • obsługa sekretariatu

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, kierunkowe w zakresie księgowości,

  • znajomość podstaw księgowości,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 letnie),

  • dobra znajomość języka włoskiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność zarządzania czasem własnym,

  • terminowość oraz dokładność,

  • precyzja w działaniu,

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku,

  • możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, programu lojalnościowego dla pracowników oraz karty Multisport

Ostatnia aktualizacja:
21.03.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry