Java Developer

Power Media

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy, która zajmuje się platformą do obsługi upadłości w Stanach Zjednocznonych poszukujemy doświadczonego Java Developera. Oprogramowanie tworzone przez firme, to narzędzie dla prawników, ułatwiające im codzienną pracę. Firma zapewnia również narzędzia do zadań restrukturyzacyjnych w amerykańskich przedsiębiorstwach, a także oprogramowanie do zarządzania różnorodną dokumentacją. Produkty wykorzystywane są zarówno przez banki, jak i amerykańskie władze na różnych szczeblach.

Co możemy zaoferować?

  • Doskonały pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie, szkolenia, benefit system, dużo wyjść integracyjnych, różne formy aktywności – paintball, wyjazd na narty, golf, kręgle itp)

  • Elastyczne warunki pracy, możliwość pracy zdalnej

  • Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym

  • Świetną atmosferę w zgranym zespole

  • Wielką szansę na rozwój kariery

  • Możliwość zmiany teamu, projektu,

  • Międzynarodowe środowisko pracy i nie jest to slogan

  • Możliwość wyjazdu do USA

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie dla sektora prawnego (rynek upadłościowy)

  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek

  • Bycie liderem dla młodszych developerów

Oferujemy

Szukamy osoby, która posiada:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum 4 lata doświadczenie w programowaniu w języku Java

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i koordynacji pracy/zadań

  • Praktyczne doświadczenie z frameworkami: Spring oraz Hibernate

  • Wiedze na temat relacyjnych baz danych i języka SQL

  • Dobrze komunikuje się w języku angielskim

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z :

  • Angular/JavaScript/React

Ostatnia aktualizacja:
15.05.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie