Kierownik Robót Torowych

NES Global Talent

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za realizację robót torowych zgodnie z procedurami, wymogami Prawa Budowlanego, dokumentacją projektową, specyfikac ją techniczną.

  • Nadzorowanie jakości, terminowości oraz kosztów realizowanych robót.

  • Koordynowanie robót podwykonawców.

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji budowlanej.

  • Współpraca z kontrahentami.

  • Udział w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługodawców oraz wykonawców.

  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, Dyrektorem Kontraktu.

  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).

  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych.

  • Wymagane doświadczenie minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót w rozumieniu Ustawy Prawo budowlane przy wykonywaniu robót związanych z budową lub przebudową infrastruktury kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych.

  • Znajomość programów: MS Project, AutoCad, MS Office.

  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferta:

  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów w wielu dziedzinach budownictwa.

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość pracy przy dużej inwestycji.

  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2018

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca