Unreal Developer / Programista aplikacji graficznych

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Programowanie aplikacji graficznych 2D i 3D oraz przetwarzanie obrazu
  • Programowanie UI

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu systemów w branży gier /wideo / graficznej - warunek konieczny
  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Umiejętność programowania w jednym z języków: C++, C#, Objective-C, Swift, itp.
  • Doświadczenie z Unreal Engine i Unity 3D
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju
  • Znajomość j. angielskiego w zakresie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dobre zarządzanie własnym czasem

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość przynajmniej jednej biblioteki graficznej, np.: OpenGL, Metal, DirectX, Vulcan, itp.
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji pod macOS lub iOS
  • Doświadczenie w programowaniu i/lub obsłudze aplikacji graficznych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o sztuczną inteligencję
  • Znajomość bibliotek STL, Boost

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • Elastyczną formę współpracy - B2B (płatny urlop) bądź umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Długoterminową współpracę przy długoterminowym projekcie

Ostatnia aktualizacja:
02.09.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie