Młodszy analityk w dziale zakupów

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Młodszy analityk w dziale zakupów

Zakres odpowiedzialności:
  • Analiza zapotrzebowania w punktach serwisowych w Europie
  • Analiza brakujących części
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby klienta
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z działami zakupów z innych europejskich jednostek
  • Udział w telekonferencjach z klientem
  • Obsługa wielu systemów komputerowych dedykowanych dla klienta (ERP)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani studenci ostatnich lat lub studiów zaocznych)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw lub zakupów
  • Doświadczenie w analizie danych jakościowych i ilościowych
  • Doświadczenie w pracy na dużej ilości danych pobieranych z różnych lokalizacji geograficznych
  • Chęć rozwoju w obszarze zakupów
  • komunikatywność, rzetelność, multizadaniowość

Oferujemy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Karta sportowa;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Duże możliwości rozwoju;
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2016

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting