Pracownik produkcji, obsługa maszyn i urządzeń

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zadania:

  • Obsługa linii produkcyjnych, kontrola procesu produkcyjnego
  • Ręczny zasyp surowców do procesu produkcji
  • Pakowanie produktów, układanie na paletach
  • Przewóz surowców na produkcję za pomocą wózka widłowego
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego

Nasze oczekiwania:

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Elastyczność do pracy w systemie podstawowym (3 zmiany) oraz w systemie weekendowym (piątek, sobota, niedziela i święta)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową podstawa 3000 brutto
  • premie i dodatki za pracę w nocy
  • dynamiczną, różnorodną pracę w miłej atmosferze

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja