Asystent Architekta

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska – obowiązki:

  • opracowywanie projektów budowlanych

  • koordynacja projektu architektonicznego z innymi branżami

  • tworzenie koncepcji architektonicznych nowoczesnych obiektów przemysłowych (hale produkcyjne, magazynowe wraz z budynkami socjalno – biurowymi)

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • biegła znajomość programu AutoCad (2D)

  • mile widziana znajomość programu Photoshop, 3DMax, Maxwell, Revit, SketchUp

  • znajomość podstaw obowiązujących przepisów budowlanych
    (ze szczególnym uwzględnieniem przepisów p.poż)

  • kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2018

Architektura, Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie