Web Design Developer (JavaScript, UX/UI)

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Projektowanie i kodowanie warstwy frontend
  • Wsparcie w projektowaniu interfejsów użytkownika
  • Współpraca z resztą zespołu

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia w projektowaniu i kodowaniu interfejsów użytkownika i/lub stron internetowych (wymagane portfolio)
  • Znajomość HTML, CSS/SASS/LESS, JavaScript (jQuery) i Bootstrap
  • Znajomość GIT, JIRA
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą naukę i programowanie
  • Chęć rozwoju w nowych technologiach
  • Wiedza z zakresu UX/UI (minimum podstawy)
  • Znajomość Photoshopa/Adobe XD (minimum podstawy)

Oferujemy

  • Stałą współpracę w oparciu o Umowę o pracę, zlecenie, B2B (płatny urlop)
  • 100% PRACA ZDALNA - możesz również pracować w biurze w Łodzi
  • Możliwości rozwoju w technologiach React i React Native
  • Ciekawe know-how z branży gastronomicznej i nowych technologii
  • Możliwość współpracy z największymi markami w branży gastro na świecie
  • Pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijającej się firmie w branży gastronomicznej w Polsce
  • Realny wpływ na rozwój projektu
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-18:00)
  • Atmosferę pracy, której zazdroszczą nam inni
  • Niezbędny sprzęt do pracy - jeśli pracujesz zdalnie przyślemy go kurierem :)

Dodatkowo:

Stack technologiczny w którym pracujemy:

  • Java 8, Spring 4+, Hibernate
  • REST, GIT, Maven
  • React.js, ReactNative
  • JavaScript (jQuery), Bootstrap
  • HTML, CSS/SASS/LESS
  • MySQL

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Internet / e-commerce