Staż w dziale projektowym

Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

Opis stanowiska

W JEDNYM Z NASZYCH BIUR

w Łodzi, Bydgoszczy, Kielcach lub Olsztynie

Podczas stażu będziesz miał możliwość bliskiej współpracy z zespołem projektującym infrastrukturę światłowodową FTTH.

Wymagania

Oferta stażu jest dla Ciebie o ile:

  • Chcesz wejść na ścieżkę zawodową w obszarze projektowania infrastruktury światłowodowej FTTH,

  • Jesteś absolwentem lub studentem III roku studiów inżynierskich lub studentem studiów magisterskich
    (preferowane kierunki: geodezja i kartografia, elektronika i telekomunikacja, budownictwo, energetyka, elektrotechnika, inżynieria środowiska),

  • Sprawnie posługujesz się programami: AUTOCAD oraz MS Office (w szczególności Word oraz Excel),

  • Jesteś osobą odpowiedzialną i dokładną, chętnie angażujesz się w powierzone zadania,

  • Jesteś dyspozycyjny minimum 30 godzin w tygodniu,

  • Pragniesz poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć doświadczenie w obszarze telekomunikacji.

Gwarantujemy Tobie:

  • Płatny staż trwający maksimum 3 miesiące,

  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczeń w obszarze projektowania sieci FTTH pod okiem naszych projektantów, posiadających uprawnienia branżowe,

  • Rozwój kompetencji zawodowych w jednym z największym Zespołów Projektowych,

  • Szkolenia „on the job”,

  • Możliwość dostosowania godzin stażu do planu zajęć na studiach.

Oferujemy

Najlepszym stażystom oferujemy pracę w naszym Zespole Projektowym na stanowisku
Asystenta Projektanta Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Inżynieria / Projektowanie, Praktyki / Staż, Telekomunikacja