Praktykant/ka w dziale rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Selekcja nadchodzących CV,

  • Prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych

  • Koordynacja spotkań oraz kalendarza spotkań

  • Czynny udział w spotkaniach rekrutacyjnych na stanowiska podstawowego, średniego i wysokiego szczebla

  • Dodawanie ogłoszeń i zarządzanie bazą kandydatów

Wymagania

Wymagania:

  • Studenci lub absolwenci studiów humanistycznych (socjologia, psychologia, ZZL),

  • Zainteresowania dziedziną HR-u

  • Dyspozycyjność min. 30h w tygodniu przez okres minimum dwóch miesięcy

  • Wysoka motywacja

  • Komunikatywność,

  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń

Oferujemy

Ze strony Adecco oferujemy:

  • Możliwość uzyskania cennego doświadczenia zawodowego w Agencji Pracy Tymczasowej o uznanej pozycji na rynku

  • Możliwość poznania w praktyce zagadnień związanych z miękkim i twardym HR

  • Możliwość uczestniczenia w bezpłatnych praktykach

  • Referencje sygnowane przez Adecco po zakończeniu praktyk

  • Elastyczny grafik pracy

  • Miła atmosfera, młody zespół, świetne warunki rozwoju !

    DOŁĄCZ DO NAS!

    i weź udział w 3-miesięcznym programie stażowym z możliwością ustalenia elastycznych godzin pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura - ul. Wólczańska 128/134 Łódź.

Ostatnia aktualizacja:
29.01.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż