Płatny staż w Dziale Rekrutacji Niemieckiej

Grupa ATERIMA

Opis stanowiska

  • wsparcie zespołu rekrutacji w zakresie pozyskiwania i selekcji kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech,
  • współpraca z lokalnymi instytucjami rynku pracy i edukacji,
  • wsparcie w akcjach promujących firmę na podległym terenie,
  • pomoc w organizacji i prowadzeniu prezentacji oraz spotkań informacyjnych dla kandydatów,
  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, przygotowywanie dokumentacji kadrowej,
  • prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

  • ukończyłeś/aś studia i rozglądasz się za firmą, gdzie zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe,
  • mówisz w języku niemieckim przynajmniej na poziomie B1 i chcesz go dalej rozwijać,
  • chcesz spróbować swoich sił w rekrutacji,
  • lubisz rozmawiać przez telefon,
  • jesteś osobą, która lubi działać,
  • chętnie pomagasz i jesteś osobą otwartą na współpracę,
  • szukasz swojego miejsca, z którym chcesz się związać na dłużej.

Oferujemy

  • solidną dawkę wiedzy i nowych umiejętności,
  • możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji,
  • płatny staż na pełen etat z możliwością przedłużenia współpracy w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe, różnorodne zadania, nie pozwalające się nudzić,
  • kompleksowe szkolenia wprowadzające,
  • opiekę ze strony zespołu, mentoring specjalistów, pomoc w rozwiązywaniu sytuacji nowych lub trudnych,
  • świetną atmosferę i wiele, wiele więcej :)

Ostatnia aktualizacja:
19.08.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż