Kierownik Oddziału Spedycji

Zasada Trans – Spedition Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Łódź Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Kierowanie oddziałem spedycji firmy specjalizującej się w transporcie krajowym i międzynarodowym;

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy oddziału oraz optymalizację kosztów;

  • Rozwijanie oddziału oraz rozwój kontaktów biznesowych;

  • Prowadzenie spotkań z klientami oddziału;

  • Branie czynnego udziału w negocjacjach handlowych.

Wymagania

  • Znajomość branży TSL;

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami w transporcie drogowym;

  • Znajomość rynku przewoźników i klientów;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Biegła obsługa MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;

  • Pozafinansowe dodatki.

Ostatnia aktualizacja:
02.08.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja